رد کردن لینک ها

خدمات

1 خدمات ارزیابی و مشاوره مالی و فنی
با توجه به پتانسیل‌های فراوان موجود در کشور در حوزه‌ انرژی، شرکت تتا انرژی با تجمیع دانش فنی و اقتصادی بنا به مورد و با دید توسعه‌ای به موقعیت‌های مناسب سرمایه‌گذاری ورود می‌کند تا هم از سودآوری آنها بهره‌مند گردد و هم با ایفای نقش مدیریتی و نظارتی، حافظ منافع سایر سرمایه‌گذاران احتمالی باشد. برخی از فعالیتهایی که بدین منظور در شرکت انجام می‌شود عبارتست از:
 تهيه طرح‌ تجاري براي پروژه‌هاي منتخب
 پيشبرد كليه مذاكرات لازم جهت توسعه طرح سرمايه‌گذاري
 تامين كليه مدارك و توافقات لازم جهت ايجاد شركت پروژه
 طراحی ساختار تأمین مالی پروژه
 تأسیس شرکت پروژه و سرمایه‌گذاری در آن با مشارکت سایر سرمایه‌گذاران بالقوه
 پشتيباني طرح‌هاي سرمايه‌گذاري از لحاظ تامين زيرساخت‌هاي اوليه مورد نياز
 كنترل چگونگي پيشرفت كار پروژه‌هاي سرمايه‌گذاري و وضعيت سودآوري آنها
2 مشاوره تأمین مالی و سرمایه گذاری
در حال حاضر، دریچه‌های اصلی تأمین مالی داخلی پروژه‌ها، بازار پول و بازار سرمایه است. در بازار پول، تأمین‌کنندگان مالی، متشکل از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری بوده که با توجه به سپرده‌‌‌های بلندمدت، اقدام به ارائۀ تسهیلات مالی می‌نمایند. تأمین مالی از طریق بازار سرمایه نیز با ایفای نقش شرکت¬های بورسی، نهادهای مالی و شرکت های تأمین سرمایه و از طریق انتشار اوراق بهادار در بورس صورت می‌پذیرد. همانطور که گفته شد، یکی از اهداف اصلی شرکت، جذب آن بخش از نقدینگی موجود در جامعه است که نه به بازار سرمایه راه پیدا کرده و نه حتی در سپرده‌های بلندمدت بانکی آرام گرفته، بلکه در بازارهایی غیر مولد سرگردان می‌باشد. بی‌تردید با طراحی ابزارهای نوین در بورس می توان چنین منابعی را به فعالیت‌های مولد و پروژه‌های سودآور اقتصادی هدایت نمود تا علاوه بر بهبود شاخص‌های رشد، بیکاری و تورم در کشور، سرمایه‌گذاران نیز از سودآوری بالای پروژه‌های صنعتی علی‌الخصوص پروژه‌های حوزۀ انرژی بهره‌مند ‌شوند.
از این رو تتا انرژی خدمات مشاوره ای در کلیه روشهای تأمین مالی (شامل تسهیلات و اعتبارات بانکی داخلی و خارجی، انتشار اوراق مشارکت و اوراق بهادار و …) را به شرح ذیل به متقاضیان ارائه می نماید:
 تأسیس صندوق‌های سرمایه‌گذاری پروژه‌ای در بورس جهت جمع‌آوری و هدایت سرمایه‌های خرد مردم به پروژه‌های حوزۀ انرژی و ایفای نقش به عنوان رکن «مدیر صندوق»
 انتشار اوراق بدهی
 تامین مالی خارجی (فاینانس)
 طراحی ابزار و روش‌های مالی جهت تأمین مالی پروژه‌ها
 پذیرش شرکت‌ها در بورس و فرا بورس و تهیّه گزارشات مربوطه
 تهیه طرح کسب و کار (B.P) و گزارشات امکان سنجی (F.S)

3 شناسایی سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری
4. معرفی طرح های نیازمند سرمایه گذاری

Toggle content goes here, click edit button to change this text.